Monday, November 26, 2012

NEW IN: CHAIN NECKLACE

Konečně budu vypadat jak 50 CENT!! 

náhrdelník: romwe.com

Monday, November 19, 2012

INSTAWEEK

motivace / miluju / námořník / stužkovák
zima / twilight!! / starbucks s pavlínkou / odpoledne s eliškou a pavlínkou

Na instagramu mě najdete pod přezdívkou sabina_pl :).

Sunday, November 18, 2012

MORE THAN CASUAL

Dnes jsem opět cestovala do Prahy za Pavlínkou. Po obědě se k nám připojila i sympatická Eliška, kterou jsem moc ráda konečně poznala. Chtěla jsem si hlavně pořídit lodičky na maturiťák, ale opět se mi to nepovedlo. No budiž. Odpoledne jsem si ve společnosti holek moc užila a ráda je uvidím znovu co nejdříve! Teď už se musím běžet učit, protože jsem se celý víkend válela a nic jsem neudělala, protože jsme měli ve čtvrtek stužkovák a nějak mě to zabilo :D. Za fotky děkuji Pavlínce!

Thursday, November 8, 2012

CLOUDS

Do krytů na iPhony jsem tak trochu zamilovaná a ve chvíli, kdy najdu nějaký zajímavý, nemůžu si pomoct. Nedávno jsem vám psala o zlatém krytu z H&M (článek TADY) a dneska bych chtěla zmínit tenhle od chicwish.com :). Jsou to teď moje dva nejoblíbenější. Chicwish nabízí momentálně asi šest zajímavých krytů a já bych se nedivila, kdybych si v blízké budoucnosti pořídila ještě jeden. Na závěr vám prozradím, proč si nechci koupit nový iPhone 5. Je to hlavně kvůli tomu, že bych se musela vzdát svých milovaných krytů :D!

iPhone cover: chicwish.com

Monday, November 5, 2012

OXBLOOD

Konečně jsem se dokopala ke koupi vínových kalhot a dokonce jsem našla i takové, které mi sedí a jsou dostatečně dlouhé! Vytkla bych jim jenom to, že se celkem dost vytahují kolem kolen, ale budiž. Kdyby někdo takové sháněl, tak jsou ze Zary z kolekce TRF. Jo a ještě vás musím varovat, že pokud si je koupíte, perte je samotné, protože mi strašně zabarvily v pračce triko (Zaro, styď se! :D). Kůži nebo ruce nebarví. Na druhou stranu musím uznat, že je to pro mě příjemná změna po všech těch dnech v mých oblíbených černých :). Co na ně říkáte vy?