Thursday, January 24, 2013

MY DAILY MAKEUP ROUTINE

Často se mě ptáte čím a jak se líčím a když už jsem minule dělala péči o pleť (TADY), řekla jsem si, že i právě moje denní rutina líčení by se hodila. Pokud máte nějaké tipy na kosmetiku, se kterou máte jenom nejlepší zkušenosti a radíte mi ji zkusit, určitě mi to napište do komentářů :).

Sunday, January 20, 2013

PIRATE

Víkendy by měly být delší. Nebo aspoň pomaleji utíkat! Kdyby mi něco chtělo zázračně splnit pár přání, tak tohle by bylo určitě jedno z nich. Naštěstí už mám ve škole uzavřenou většinu známek, a tak by aspoň tenhle týden mohl být trošku klidnější. Copak toho chci tolik :D? Dneska jsem naštěstí byla venku jen chvilku, a tak jsem se mohla obléct do nečeho jiného než do svetru. Košili tu vidíte poprvé, když nepočítám instaweek, jinak všechno ostatní znáte. Na rtech mám Chanel Rouge Allure v odstínu Pirate. Doufám, že si všichni užijete zbytek neděle :).

Sunday, January 13, 2013

INSTAWEEK

zpříjemnění pondělního odpoledne / voják / nové tílko ze slev / překvapení od rodičů z jejich výletu do Vídně 
mučení / mňam mňam / smysluplné smsky / konverzace se Siri (forever alone)

Chtěla bych Vám ještě říct, že jsem si založila ask.fm (TADY), kde se mě můžete na něco zeptat, protože formspring změnil pravidla. Každopádně jsem k zastižení i na ask.fm i na formspringu :).

Thursday, January 3, 2013

SWEET DISPOSITION

Omlouvám se, že jsem outfit už nějakou tu chvíli nepublikovala. Doufám, že jste si všichni užili Silvestr tak jako já. Máme tu nový rok, a tak jsem chtěla začít nějakými lepšími fotkami než z iphonu a s tím mi pomohla Pavlínka. Do školy jdu až v pondělí, a tak jsem se rozhodla jet dnes do Prahy a podívat se na slevy. Koupila jsem ji pouze svetr v Mangu, ale i tak jsme si to moc užily. Nacpali jsme se v Boulevardu, pak u Paula a nakonec jsme to všechno zapily broskvovým bubble tea - nejlepší kombinace na světě. Na sobě jsem měla nový kožíšek, který je na blogu v outfitu poprvé. Snad se Vám bude líbit :).