Sunday, December 30, 2012

PF 2013

Za pár minut už bude půlnoc a začne nám poslední den tohoto roku. Nemůžu uvěřit, že už to zase tak rychle uteklo. Celkem pět měsíců jsem byla v Tokyu, úspěšně jsem dokončila předposlední rok na gymnáziu, stala jsem se plnoletou a dokonce jsem i přežila konec světa. Když se tak ohlédnu zpátky, musím říct, že to byl jeden z těch nejlepších roků a moc ráda na něj budu vzpomínat. Doufám, že i Vy jste se svým rokem spokojeni a všichni jste si schopni vzpomenout na nějakou hezkou chvíli, která se Vám přihodila. Na závěr bych Vám chtěla popřát krásného Silvestra a šťasný nový rok 2013. 

Sunday, December 23, 2012

VESELÉ VÁNOCE!

Tímto bych Vám chtěla popřát krásné a poklidné prožití Vánoc, hodně cukroví, splněná přání pod stromečkem a nějaký ten zasloužený odpočinek. Jaké články by se Vám líbily po Vánocích? Co máte zítra v plánu? Jaké jsou vaše oblíbené vánoční filmy? Pojďme si společně navodit vánoční atmosféru, protože mně tenhle rok nějak schází :).

Friday, December 21, 2012

INSTAMOMENT

když se bratři sejdou / předvánoční šílenství / bubble tea s Pavlínkou/ Tomášek

Saturday, December 8, 2012

FOREVER NOW

Po nějaké té době jsem zase jela do Prahy za Pavlínkou, které děkuji za tyhle fotky. Na tyhle víkendové dny v Praze se vždycky moc těším, někdy i přemýšlím, že bych tam docela ráda bydlela. Daly jsme si bubble tea, proběhly obchody a předaly vánoční dárky :D. Vánoce se blíží víc a víc, těšíte se? Já moc! Tenhle rok snad víc než jakékoliv jiné roky. Možná se ale stejně nejvíc těším na to, že je volno a nebudu muset do školy :D. Bože jak mě se tam každé ráno nechce! Přeji hezký zbytek soboty a doufám, že se vám outfit bude líbit.

Wednesday, December 5, 2012

ME FOR MYSTIC JAPAN - VIDEO


Právě jsem narazila na tohle video, a tak jsem si říkala, že by se třeba někomu mohlo líbit. Ofinu si nikdy v životě neostříhám! :D


Saturday, December 1, 2012

SOMEWHERE ONLY WE KNOW

Chtěla bych se omluvit, že jsem poslední týden vůbec nepřispívala. Nebyla nálada a špatné počasí tomu také nepomohlo. A škola už vůbec ne. Už aby byly Vánoce! Teď už za okny září sníh a konečně se mi chce dělat i něco jiného než jen spát. Opět jsem neodolala další ,,vojenské" věci a pořídila jsem si tuhle parko-košili, která je skvělá. Vínový rolák z H&M je taky můj oblíbený, nejdete ho v sekci Divided a je z hrozně příjemného materiálu. Kabelku stále neměním, takže pokud vás už nudí, tak se omlouvám, ale já jsem do ní stále zamilovaná a nemůžu se na ní vynadívat. Co v tomhle počasí nosíte nejraději vy?